INFORMACE PRO SENIORY

OSTATNÍ

POPLATKY Poplatky

INFORMACE O  PROJEKTECH Více informací

V roce 2019 obsadil Josefov v kategorii do 1.000 obyvatel 2. místo v soutěži Obec přátelská rodině a 2. místo v soutěži Obec přátelská seniorům.

Více informací

JOSEFOVSKÉ LISTY (JL)

Příspěvky a fotografie můžete zasílat na josefovske.listy@seznam.cz nebo předávat do schránky umístěné u obecního úřadu.

Všem děkuji za spolupráci při tvorbě a vydávání Vašich Josefovských listů.

Letní turnaj jednotlivců v rapid šachu

Letní turnaj v rapid šachu v Josefově. Osm statečných bojovalo v sedmi kolech o triko josefovských šachistů. Vítězem se stal Miloš Belko z Hřebenů, druhý Marko Janecki z Prahy a třetí Bedřich Loos z Hřebenů. Po vlastním turnaji vyzvalo šest účastníků v simultánní partii pana Petra Tomaščina. Skóre jedno vítězství, jedna remíza a čtyři porážky pro Josefov.

Akci pořádal spolek Sport Josefov s podporou obce Josefov a ve spolupráci se spolkem Tradiční venkov a metodickou a materiální podporou šachistů Baníku Habartov.

Ing. Václav Mikeš

Turnaj družstev v rapid šachu

Sešly se čtyři družstva - šestnáct hráčů, rozhodčí a dvě pořadatelky. Zaplněná zasedací místnost obecního úřadu byla svědkem tříhodinového zápolení, mozkové závity se přímo přehřívaly. Pozitivní byla i účast dvou žen a  tradičně i dětí. Nakonec zvítězilo družstvo Josefov 1 ve složení - Křížek, Čížek, Kukla J. a Kukla D. těsně před hostujícím družstvem Bečova nad Teplou a družstvy Josefov 2 a Hřebeny.

Povedená akce pořádaná spolkem Sport Josefov s podporou obce Josefov,  spolku Tradiční venkov a šachistů TJ Baník Habartov.