Dámský klub Josefka

Dámský klub Josefka, z. s. vznikl oficiálně zápisem do OR v březnu 2016.  Předsedkyní spolku je paní Naděžda Vachovcová. Spolek sdružuje ženy, usilující o zvýšení společenské úrovně života v obci Josefov, pořádáním poznávacích, vzdělávacích, kulturních a jiných společenských akcí a programů.

Schůzky se konají pravidelně ve středu od 15:00 h na OÚ. Všechny ženy jsou srdečně zvány!!!

Děvčata na schůzkách nezahálí. Připravují různé akce nejen pro děti, vyrábí dekorace, společně  podnikají výlety. Fotografie z jejich akcí naleznete ve fotogalerii.

Paní Vachovcová je zároveň knihovnicí obce, osobně se s dalšími maminkami významně zasloužila o vznik minikovny. Dne 10. 10. 2015 připravily maminky s dětmi  společně se zastupiteli její slavností otevření.

Vše o miniknihovně

Fotografie ze slavnostního otevření