p. Emílii Vajdové
p. Evě Falberové
p. Jaroslavu Smrčkovi

Pozvánka

Pravidelné zasedání zastupitelstva obce Josefov se koná dne 03.03.2003 od 17,00 hod. v zasedací místnosti OÚ.

Dne 08.03.2003 se koná oslava MDŽ, na kterou zveme všechny ženy včetně partnerů. Ženy obdrží malý dárek, pohoštění a obsluhu zajistí pánové. Organizátoři připravují rovněž hudební vystoupení.

Dne 15.03. se koná v prostorách bývalé školy v Hřebenech dětský maškarní karneval. Očekáváme hojnou účast dětí a doprovodu rodičů.

Zpráva ze zasedání zastupitelstva obce

03.02.2003 bylo přijato toto usnesení

• Změna společenské smlouvy Sokolovská vodárenská s. r. o.

• Zápis kontrolního výboru – viz příloha

• Zápis finančního výboru – viz příloha

• Inventarizace majetku obce k 31. 12. 2002 – viz příloha

• Stůl pro stolní tenis – úprava odsouhlasené ceny – stůl 5.499,--Kč + pálky a míčky 258,-- Kč

• Příspěvek Lora 2.000,-- Kč

• Smlouva na prohrnování – p. Dědek (Hřebeny)

Hodnocení akcí

25. 1. 03 turnaj v mariáši I. ročník - turnaj se uskutečnil v zasedací místnosti na OÚ za přítomnosti 4 x 3 hráčů. Organizace turnaje se ujal p. Vymazal. Začalo se ve 14:00 hodin. Uvítání hráčů provedl starosta, následovalo organizační rozdělení. Po 30.min. začala vlastní hra. Hrálo se na body podle předem dohodnutých pravidel na osm kol. ve vedení se během hry střídali různí borci a až do posledního kola nebylo rozhodnuto. Vítězem putovního poháru obce Josefov se stal p. Heinz Strunz z Radvanova, na druhém místě byl p. Radek Novák z Krajkové a třetí místo obsadil p. Robert Benda ze Sokolova. Turnaje se zúčastnilo pět místních a sedm přespolních hráčů. Každý z hráčů obdržel věcnou cenu. Občerstvení bylo zajištěno. Během turnaje se vystřídalo i několik diváků. Turnaj lze hodnotit kladně.

8. 2. 2003 se konal v rámci mikroregionu Svatava sportovní turnaj ve stolním tenise. Turnaj se konal v Krajkové v sále kulturního střediska „Adam“. Turnaje se zúčastnila družstva z Krajkové, Josefova a Svatavy. Soutěžila družstva dětí do 15 let a dospělých. Nejlepších výsledků dosáhla družstva ze Svatavy díky účasti borců, kteří se účastní vyšších soutěží. Doufáme, že tato soutěž zakládá určitě dobrou tradici do budoucna, lze si pouze prát, aby se tohoto turnaje zúčastnili rovněž dívky a ženy, které v prvním ročníku chyběly.

Ve dnech 15.-16. 02. 2003 se konal druhý ročník v karetní hře „Lora“. V sobotu soutěžilo 16 hráčů, z toho 3 přespolní, 13 místních. Pohár vyhrál p. Kurt Manders, na druhém místě se umístil p. Martin Švehla z Habartova a na třetím místě p. Miroslav Vymazal. V neděli soutěžili dvojice (celkem 12 hráčů, z toho 4 přespolní). Pohár získala dvojice p. Manders – p. Hruška, druhé místo obsadila přespolní dvojice p. Panovský – p. Ježek, třetí místo obsadila smíšená dvojice p. Vymazal – p. Benda