Obec Josefov
Josefov

Aktuální informace o covidu: koronavirus.mzcr.cz/

CLUB JOSEFOV

CLUB JOSEFOV, z.s.

Spolek Club Josefov, z. s. vznikl zápisem do spolkového rejstříku v červenci roku 2020. Rozhodnutí o založení nového spolku nebylo jednoduché. A to z důvodu, že v tak malé obci jsou již spolky čtyři. Spolek chce ve spolupráci s obcí a ostatními spolky organizovat kulturní, společenské a sportovní akce pro obyvatele  Josefova. Navázali jsme spolupráci se spolkem Dámský klub Josefka, z. s. a věříme, že budeme spolupracovat i s ostatními spolky. Spolek chce sdružovat každého, kdo chce zapomenout na strasti běžného života a prostě se jen věnovat zábavě. Na základě smlouvy organizujeme např. pravidelné klubové večery v centru. Dále zajišťujeme činnosti týkající se provozu Komunitního centra. Předsedou spolku je pan Karel Boldiš, kronikář obce Josefov.

Karel Bodliš

Úřední hodiny:
PO 9:00-12:00  13:00-17:00 h
ST  9:00-12:00  13:00-16:00 h

Knihovna

Otevřeno vždy ve středu od 16:00 do 17:00 h. Po domluvě na 720 284 094 Vám přineseme knihy až domů.

mobilní aplikace

google-play-download

app-store-download

Odpady

SBĚRNÉ MÍSTO:
Otevření na vyžádání u úřednice nebo po domluvě na tel. 722 960 130.

VELKOOBJEMOVÝ A NEBEZPEČNÝ ODPAD:
V termínu od 1. do 31. 3,  objednávejte svoz na tel. č. 722 960 130.

MÍSTNÍ POPLATKY

poplatky na rok 2022

Příspěvky předávejte do schránky OÚ nebo přes       ou-josefov@volny.cz.

Uzávěrka 28. 5. 2022

Povodňový hlásič

Přístup na povodňový hlásič oloví  - https://www.hladiny.cz

Překlad (translations)